Kalosze na czasie

CZERŃ, BŁĘKIT CZY RÓŻ?

Gama kolorystyczna kaloszy damskich jest tak przeogromna, że chyba żaden mężczyzna nie zna tylu kolorów. Wystarczy udać się do większego sklepu z butami czy zajrzeć do sklepów internetowych. Przeważają naturalnie kolory stonowane, jednak pośród palety barw można też spotkać gumiaki żółte, błękitne jak również…różowe…Nierzadko także można kupić gumiaki wielokolorowe, w paski czy tak zwany. maziaje.

Kalosze na czasie

Autor zdjęcia: Sangudo
Następna sprawę, o którą nie posądzalibyśmy..damskich gumiaków…jest wzornictwo. Na ogół występują gumiaki gładkie. Coraz częściej występują jednak różne wzory. Hitem w modzie kaloszowej są wzory folklorystyczne, co biorąc pod uwagę wymagania kobietach, jest sporym wyzwaniem. Młode kobiety nie przepadają za kaloszami, ale i dla nich producenci lub specjaliści od gumowego designu o czymś pomyśleli. Są zatem gumiaki z graffiti, nawiązaniami do kultury hip – hopu czy też seriali telewizyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>