Jak i gdzie kupić dobrą matę do treningu w domu?

Do czego dana mata się przyda?

wymachy nogami, zarówno do góry jak również na boki

Jak i gdzie kupić dobrą matę do treningu w domu?

Autor zdjęcia: [ Greg ]
Możliwie jak było już wspomniane, mata do treningu w domu znajduje szerokie przeznaczenie w fitnessie jak również innych, podobnych aktywnościach sportowo-rekreacyjnych. Zakres treningów, jaki można wykonywać przy jej wykorzystaniu jest na prawdę szeroki i tutaj ograniczone jesteśmy tylko liczbą przeróżnych funkcji, które uda nam odnaleźć w kilku filmach i materiałach instruktażowych. A będą to na przykład:

brzuszki, w tym niezwykle efektywne brzuszki bokserskie

Jaka mata jest najlepsza?

odpowiednia przyczepność do podłoża – to już należy przetestować „doświadczalnie”

Dobrze jest w trakcie zakupów kierować się (a co najmniej sugerować) następującymi kwestiami:

zwijana czy też składana segmentowo – odradzane są maty składane „w kostkę”, nie one będą dobrze przylegać do podłoża

Sporo kobiet chciałoby zrzucić nieco zbędnych kilogramów lub wyrzeźbić troszkę swoje ciało i wyglądać atrakcyjniej. Najkorzystniejsze do tego celu są naturalnie wszystkie treningu z kategorii fitness. Dobrym pomysłem jest zatem wyposażenie się w parę nagrań DVD zawierających cykle tego typu treningu oraz wspólna praca z instruktorami przed telewizorem. Nierzadko jednakże w trakcie tych aktywności używana jest również mata do treningów w pozycji leżącej. Jeśli więc myślisz na poważnie o systematycznych ćwiczeniach, bardziej jest się w taką matę zaopatrzyć, niż katować swój kręgosłup na dywanie, lub co gorsza, na twardej podłodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>